• Detail firmy

NOVIA s. r. o.

Základní popis

Výroba a prodej punčochových kalhot, ponožek, podkolenek, punčoch.

Adresa

Nová 101
273 51 Unhošť

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46711309
DIČ:  179-46711309
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  350
Roční obrat:  180000000

Výrobky, činnosti

Pletené zboží

Kontaktní údaje

Telefon: 312 697 096
E-mail: info@novia.cz
WWW: www.novia.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Zelenda - Jednatel

RSDr. Václav Holeček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GEMINI PLUS v.o.s.

Jsme výhradním distributorem předního světového producenta impregnačních, ošetřujících a čisticích prostředků na usňové výrobky zn. Collonil. Produkty zn. Collonil zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy, jsou zárukou nejvyšší kvality. Prodáváme rovněž punčochové zboží zn. Ander. Nabízíme punčochy a zkoušecí ťapky v široké škále barev za bezkonkurenční ceny.

ROOLLTEX s.r.o.

Věnujeme se maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji látek, metráže a textilní galanterie. V našem sortimentu naleznete nejrůznější textilní materiály v jednobarevném, lesklém i matném, potištěném a zdobeném provedení. Dodáváme Vám potřebné množství dle Vaší objednávky. Nabízíme bezkonkurenční ceny a rychlé dodací lhůty. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tkactwo - Produkcja i Usługi Aleksy Pawłowski

Deka je praktická a elegantní doplněk, který pracuje na chladných podzimních večerů, výlety do parku, pikniky a výlety mimo město. Poradit, co bude nejlepší pro ložnice, obývacího pokoje a dětského pokoje, stejně jako to, co se zaměřit při výběru.