• Detail firmy

AZ STUDNY s.r.o.

Základní popis

Provádíme kopané studny, vrtané studny, vsakovací jímky, technické šachty u vrtu, vyhledání vodního zdroje - proutkař, určení hloubky pramene, příprava projektů a hydrogeologických posudků, kompletní vyřízení stavebního povolení.

Adresa

Dolní Žleb 20
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25908308
DIČ:  CZ25908308

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 015 279
Mobil: +420 608 869 511
Fax: +420 585 015 279
E-mail: azstudny@azstudny.cz
WWW: www.azstudny.cz

Kontaktní osoba

Roman Pudl - Jednatel

Telefon: 608 869 511
Další firmy v oboru

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.