• Detail firmy

KATALPA - VÝROBA NÁBYTKU s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme kuchyně na míru dle vašich představ, s možností volby ceny, tvaru, rozměrů, dekorů a materiálů. Můžete si vybrat zcela dle vašich možností a vizí, které my zrealizujeme.

Adresa

Na Petřinách 1945/55
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27112926

Výrobky, činnosti

Kuchyně na míru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 123 479
Telefon: +420 235 362 500
Mobil: +420 724 199 521
E-mail: info@kuchyne-katalpa.cz
WWW: www.kuchyne-katalpa.cz

Kontaktní osoba

Vít Zapadlík - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.