• Detail firmy

AVAS EXPORT - IMPORT spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme bílý, šedý a hlinitanový cement, formovací oleje a zeolity.

Adresa

Alšova 694
334 41 Dobřany

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25240510

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 220 720
Telefon: +420 377 224 862
Fax: +420 377 237 661
E-mail: avas@inpuls.cz
E-mail: avas@avas-concrete.com
WWW: www.avas-concrete.com

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Dolanský - Majitel

Mobil: +420 602 261 453

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

PALIVA Stříbro, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je prodej pevných paliv. Dodáváme uhlí, brikety a palivové tvrdé i měkké dřevo, včetně řezání a štípaní dřeva. Dále se zabýváme prodejem štěrků a písků. Zajišťujeme autodopravu a skládání materiálu pásovým dopravníkem. Zboží připravíme dle individuálních požadavků zákazníka.