• Detail firmy

FINERGIS a.s.

Adresa

Pompova 4
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26224275
DIČ:  CZ26224275

Výrobky, činnosti

Průmyslová automatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 221 803
Mobil: +420 602 502 202
Fax: +420 545 221 804
E-mail: info@finergis.cz
WWW: finergis.cz
WWW: ectivel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Prošek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

MP Lifts s.r.o.

Zaměřuje se na dodávky, servis a rekonstrukce výtahů a dalších strojních a zvedacích zařízení. Dále zajišťujeme realizace ocelových konstrukcí výtahových šachet pro vnitřní i vnější prostředí včetně stavebních prací. Nabízíme hydraulické výtahy, autovýtahy, jídelní výtahy, výtahové plošiny, nákladní a panoramatické výtahy. Dodáváme nejrůznější atypické vertikální zařízení.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.