• Detail firmy

CK JATOUR - travel agency

Adresa

Masarykovo nám. 17/190
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  10408487
DIČ:  178-480614108
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

Zprostředkování v turistice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 519 317
Fax: +420 412 516 313

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ústecká banka vín, s.r.o.

Firma Ústecká banka vín, s.r.o. je distributorem kvalitních moravských vín. V nabídce najdete vína z Mikulova, Valtic, Rakvic, Němčiček a dalších měst. V naší nabídce naleznete různé druhy kvalitních vín. Vždy jednou za měsíc pořádáme ochutnávky vín z našeho sortimentu z vinotéky, abychom našim klientům představili naše dodavatele. Naše firma již teď zásobuje spousty gastronomických zařízení.

Eximor s.r.o.

Jsme jediným dovozcem výrobku TEEBURB pro Českou republiku a státy Evropské unie. Jedná se o doplněk stravy pro domácí zvířata (psi, kočky, kozy, prasata, koně, ovce, apod.). Má antibakteriální a protizánětlivé účinky.

ZDEMAR ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o.

Provozujeme velkoobchod palivového dřeva a stavebních materiálů - dřevěné a uhelné brikety, kopaný písek, štěrkopísek, palivové dřevo listnaté, palivové dřevo jehličnaté a bílinské uhlí. Zajišťujeme pronájem skladovacích hal, přepravu odpadního materiálu i nebezpečných věcí a pronájem přepravních kontejnerů. Nabízíme pronájem učeben a školících místností s kompletním technickým vybavením.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

DOSTING spol. s r.o.
S využitím služeb ABC Českého hospodářství jsme velmi spokojeni. Po vložení našich nabídek se nám zvyšuje návštěvnost našich www stránek.

Ing. Libor Hron

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.