• Detail firmy

MAFLEX - CZ s.r.o.

Základní popis

MAFLEX-CZ s.r.o. se řadí k předním českým firmám na poli výroby a prodeje brusných a obalových materiálů.

Adresa

Mosty u Jablunkova 145
739 98 Mosty u Jablunkova

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26797500

Výrobky, činnosti

Brusiva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 367 281
Fax: +420 558 367 281
E-mail: info@maflex-cz.cz
WWW: www.maflex-cz.cz

Kontaktní osoba

PAVEL TAUFER - Jednatel

Telefon: 558 367 281
E-mail: taufer@maflex-cz.cz
E-mail: taufer@maflex-cz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jiří Zůbek - prodej klempířských strojů a zařízení firmy

Specializujeme se na prodej klempířských strojů a zařízení od firmy Bří Švarcové. Tyto stroje vynikají originální a jednoduchou konstrukcí s mnoha technickými řešeními. Dodáváme modulární ohýbačky, zařízení na odvíjení svitků, zařízení na výrobu okapových žlabů a svodových rour, obrubovací stroje, návalkové stroje a kompletní příslušenství.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.