• Detail firmy

POTISK PÁSEK s.r.o.

Základní popis

Výroba potištěných lepicích pásek. Vyrábíme a dodáváme vytyčovací a ohraničujicí potištěné pásky, balicí pásky, izolepy s potiskem i bez a jiné obaly.

Adresa

Osnická 9/1107
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27177998

Výrobky, činnosti

Samolepky - potisk

Výroba potištěných lepicích pásek. Vyrábíme a dodáváme vytyčovací a ohraničujicí potištěné pásky, balicí pásky, izolepy s potiskem i bez a jiné obaly.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 113 935
Mobil: +420 608 345 984
Fax: +420 272 774 898
E-mail: tisk@potiskpasek.cz
E-mail: office@potiskpasek.cz
WWW: www.potiskpasek.cz

Kontaktní osoba

Martin Smělý - Jednatel

Jakub Zachystal - Jednatel

Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.