• Detail firmy

INCOT spol. s r.o.

Základní popis

revit. a restruktur.žakárské výroby z pův. Hedvy, tkaniny ze syntet. materiálu - hlavně polyesteru a viskózy, WEBIN se orientoval na trad.bavl.žakárské damašky-bavlněné brokáty

Adresa

Hradecká 387
561 69 Králíky

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25291645

Výrobky, činnosti

Žakarské tkaniny

Kontaktní údaje

Telefon: 465 676 611
Fax: 465 631 539
E-mail: incot@incot.eu
WWW: www.incot.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Myšák - Jednatel

Telefon: 491 502 371
E-mail: mysak@incot.eu

Vladimír Bitvar - Jednatel

Telefon: 491 502 178
E-mail: bitvar@incot.eu

Jaromír Pávek - Ředitel

Telefon: 465 676 610
E-mail: jaromir.pavek@incot.eu

Ing. Iveta Stillerová - finanční ředitel

Telefon: 491 502 373
E-mail: iveta.stillerova@incot.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

ROOLLTEX s.r.o.

Věnujeme se maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji látek, metráže a textilní galanterie. V našem sortimentu naleznete nejrůznější textilní materiály v jednobarevném, lesklém i matném, potištěném a zdobeném provedení. Dodáváme Vám potřebné množství dle Vaší objednávky. Nabízíme bezkonkurenční ceny a rychlé dodací lhůty. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.