• Detail firmy

HORSKÝ HOTEL TATRA s.r.o.

Základní popis

Horský hotel TATRA, ležící v krásném prostředí Velkých Karlovic (na pomezí Javorníků, Beskyd a Vsetínských vrchů), nabízí kapacitu 40 pokojů *** a hotelových apartmánů (s koupelnou, WC, telefonem a televizorem) s možností 1 – 2 přístýlek.

Adresa

Na Mikulcově 505
756 06 Velké Karlovice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60323051
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Horský hotel TATRA, ležící v krásném prostředí Velkých Karlovic (na pomezí Javorníků, Beskyd a Vsetínských vrchů), nabízí kapacitu 40 pokojů ***

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 444 323
Fax: +420 571 444 322
E-mail: info@hoteltatra.cz
WWW: www.hoteltatra.cz

Kontaktní osoba

Igor Macášek - Jednatel

Mobil: +420 739 601 085

. Matoušková

Mobil: 731 581 407

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.