• Detail firmy

BRANS BOHEMIA v.o.s.

Adresa

Sázavka 56
582 44 Sázavka

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64792994
DIČ:  CZ64792994
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Vitráže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 739 285
Mobil: +420 602 509 167
E-mail: glass@bransglass.cz
E-mail: bohemia@brans.cz
WWW: www.bransglass.cz

Kontaktní osoba

Václav Blažek - Majitel

Pavlína Blažková - Majitel

Další firmy v oboru

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Dav-Pol Dawid Ryński

Vyrábíme vysoce kvalitní svíčky a příspěvky oleje a parafinu. K výrobě Naše výrobky používáme pouze nejkvalitnější materiály. Sledujeme trendy na trhu k dnešnímu dni k vytvoření nových produktů a postavil je na trh. Snažíme se splnit očekávání našich pravidelných i nových zákazníků. Zveme vás ke spolupráci s naší společností.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.