• Detail firmy

POLYZAM s.r.o.

Základní popis

Nabídka sklenářských a zámečnických prací. Prodej a montáž elektrických čidel a termostatů. Poskytování architektonického poradenství.

Adresa

Chlum u Třeboně 459
378 04 Chlum u Třeboně

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26059665
DIČ:  CZ26059665
Rok založení:  2003

Výrobky, činnosti

Přístřešky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 797 791
Fax: +420 384 797 791
E-mail: polyzam@quick.cz
WWW: www.polyzam.cz

Kontaktní osoba

Josef Biňovský - Jednatel

Oldřich Šustr - Jednatel

Mobil: +420 602 946 635

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.