• Detail firmy

Jan Tomický

Základní popis

Nabízíme služby ostrahy objektů, majetku a osob (fyzická ostraha, elektr. zabezpečení objektů, připojení na pult centrální ochrany), detektivní služby. Dále úklidové práce všeho druhu, komplexní údržba objektů, údržba zeleně. Provádíme ohňostroje.

Adresa

Lumírova 457/7
700 30 Ostrava - Výškovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62273094

Výrobky, činnosti

Speciální bezpečnostní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 719 619
E-mail: jan.tomicky@volny.cz
WWW: www.tkl-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Jan Tomický - Majitel

Mobil: +420 602 854 219
Další firmy v oboru

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

OXYLINE Sp. z o.o.

Jsme společnost, která vyrábí všechny zabezpečovacích zařízení při práci. Naše pokračující produkce zahrnuje respirátory, masky, ochranné brýle, rukavice, fólie na brýle, příslušenství pro práci ve výškách, jako jsou lana, háky, postroje, jistící soupravy, dekorační samosvorného a samosvorným. Radíme našim klientům při výběru masky. Zajišťujeme ochranu života a zdraví pracovníků.