• Detail firmy

FP cz s.r.o.

Základní popis

Výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků, montáž a opravy deskových a řetězových dopravníků, výroba chladniček a obrábění na CNC strojích.

Adresa

K Májovu 1229
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25978080

Výrobky, činnosti

Výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků,

Výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků, montáž a opravy deskových a řetězových dopravníků, výroba chladniček a obrábění na CNC strojích.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 681 651
Fax: +420 469 681 651
WWW: www.fpcz.cz

Kontaktní osoba

František Pešek - Jednatel

Telefon: 777 153 838
E-mail: pesek@fpcz.cz
Další firmy v oboru

PROFI.MK, s.r.o.

Nabízíme prodej klempířských strojů, zařízení a ručního nářadí. Realizujeme výrobu parapetů a ostatních klempířských profilů, zajišťujeme zpracování plechů.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.