• Detail firmy

SAMYCO s.r.o.

Základní popis

Nabízíme denně čerstvé houby, žampiony, hlívu ústřičnou či shiitake. Prodáváme i sušené, nakládané, mražené a lesní houby. Možnost rozvozu.

Adresa

K rybníčku 8/2
190 15 Praha 9 - Satalice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00539911

Výrobky, činnosti

Čerstvé houby

- žampiony, hlívu ústřičnou či shiitake

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 851 819
Mobil: +420 602 303 245
Fax: +420 286 853 907
E-mail: sii@seznam.cz
WWW: www.samyco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Jindra - Jednatel

Ivan Hojda - Jednatel

Další firmy v oboru

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

Ing. Karel Voráček

Provozujeme velkoobchodní prodej nápojů a potravin, značkových lahůdek. Dodáváme bezlaktózové, bezlepkové, vegan, fairtrade a bio potraviny. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.