• Detail firmy

AUTO BABIŠ s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný dealer značky Citroën dodává nové vozy, originální náhradní díly a doplňky, předváděcí vozy. Provozujeme autoservis.

Adresa

Ondřejovská 700
251 64 Mnichovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27183408
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autobazar

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 641 400
Telefon: +420 323 640 545
E-mail: autobabis@iol.cz
WWW: www.citroen-babis.cz

Kontaktní osoba

Miloš Babiš - Jednatel

Telefon: +420 603 424 374

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.