• Detail firmy

ALLMETAL s.r.o.

Základní popis

Provádíme tryskání ocelovou drtí a metalizace v boxu, tryskání vnitřních stěn trubek, mobilní pískování, metalizace a nátěry.

Adresa

Tachovská 1349/3
323 25 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26050633

Výrobky, činnosti

Tryskání

Kontaktní údaje

Telefon: 382 553 173
E-mail: allmetal@allmetal.info
WWW: www.allmetal.info

Kontaktní osoba

Dalibor Suchý - Majitel

Mobil: +420 603 225 725

Vlastimil Hucek - Jednatel

Mobil: +420 737 447 655
Další firmy v oboru

BOZP a PO - Petr Vašíček

Specializujeme se na poradenskou činnost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Zajišťujeme školení zaměstnanců a zpracování dokumentace BOZP a PO.

KOVO Frána s.r.o.

Zabýváme se kovoobráběním, strojním obráběním kovů, soustružením kusových zakázek, frézováním menších sérií, broušením povrchů a děr, výrobou drážek na svislé obrážečce a dalšími službami v tomto oboru. Výrobu provádíme také na zakázku. Kontaktujte nás s vaší objednávkou a my uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Vyjdeme Vám vstříc. Těšíme se na Vás.

Ing. Milan Charousek

Činnost naši společnosti je zaměřena na komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), v oblasti požární ochrany (PO) a v podnikové ekologii. Při zvyšující se náročnosti péče o BOZP a PO je naším cílem zabezpečit tyto služby na vysoké úrovni prostřednictvím odborně způsobilých osob. Pomůžeme Vám rovněž s odpadovým hospodářstvím včetně dalších služeb podnikové ekologie.