• Detail firmy

RealServis - N & Z spol. s r.o.

Základní popis

Prodej, pronájem, odhady a veškeré oceňování nemovitostí, včetně ocenění podniků. Právní a daňové poradenství. Obstarání převodů a další služby.

Adresa

Na Svahu 176
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40230953

Výrobky, činnosti

Finanční služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 101 688
Telefon: +420 608 320 120

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Nosek - Majitel

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.