• Detail firmy

HOTA Ostrava, spol. s r.o.

Základní popis

Provozujeme práškovnu a lakovnu. Provádíme lisování plastových výrobků. Zabýváme se výrobou koloběžek, kol, elektrokol, sedaček, skládacích kol.

Adresa

Erbenova 389/82
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64617238

Výrobky, činnosti

Vstřikované výlisky z plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 615 279
Fax: +420 596 615 280
E-mail: hota@ova.comp.cz
WWW: www.hota.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Hota - Jednatel

Mobil: +420 602 760 068
Další firmy v oboru

LAKOVNA JAKUB s.r.o.

Naše společnost se zabývá již od roku 2002 práškovým lakováním. Práškové lakování je moderní a ekologickou metodou úpravy kovů. Práškové lakování lze uplatnit ve všech odvětvích kovovýroby. Aplikace možná i v interiéru, ne pouze v exteriéru.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.