• Detail firmy

Credo Litoměřice VDZ spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní dopravní značení, měření retroreflexe, dopravní opatření a opravu svodidel. Nabízíme svislé dopravní značení a dopravní knoflíky. Čištění komunikací zametacím vozem a zimní údržbu. Výspravy výtluků komunikací.

Adresa

Ústecká 53
410 02 Malé Žernoseky

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11452510

Výrobky, činnosti

Dopravní značení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 539 214
Mobil: +420 602 826 780
E-mail: credo.ude@worldline.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ryc - Ředitel

Mobil: +420 602 826 780

Jaroslav Bobek - Jednatel

Mobil: +420 602 468 483
Další firmy v oboru

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.