• Detail firmy

CZ Biosystems s.r.o.

Základní popis

Provádění oprav, rekonstrukcí a přestaveb. Zateplování fasád, výměna oken a dveří. Výstavba rodinných domů na klíč. Nabídka stavebně řemeslných prací.

Adresa

Přerovská 426
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26224160

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 675 559
Mobil: +420 777 070 428
Mobil: +420 777 873 121
E-mail: petrgoldmann@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Goldmann - Jednatel

Jan Pánek - Jednatel

Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.