• Detail firmy

AQUATOP CZ s.r.o.

Základní popis

plynofikace a rekonstrukce kotélen topenářské a vodoinstalatérské práce stavební práce všeho druhu vodovody a kanalizace plynofikace obcí zemní práce ve stavebnictví zprostředkování obchodu a služeb

Adresa

Zahradní 494
743 11 Bílovec

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25905431

Výrobky, činnosti

Vodoinstalace - vodoinstalační práce

Kontaktní údaje

Fax: +420 556 411 337
E-mail: aquatop@aquatop.cz
WWW: www.aquatop.cz

Kontaktní osoba

Josef Dostál - Jednatel

Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.