• Detail firmy

GLOBALTEK GROUP s.r.o.

Adresa

Na Šibeníku 154/3
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25376217
DIČ:  CZ25376217

Výrobky, činnosti

Průmyslové vysavače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 757 114
Mobil: +420 602 708 113
Fax: +420 585 757 114
E-mail: globaltek@globaltek.cz
WWW: www.globaltek.cz

Kontaktní osoba

ing. Stanislav Škoda - Jednatel

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.