• Detail firmy

ANETA CZ s.r.o.

Základní popis

Poskytování poradenství a služeb v oblasti CMR systémů a integrace podnikových či obchodních aplikací.Internetový prodej výpočetní techniky, telefonů, faxů, fotoaparátů

Adresa

Pod Vinicí 1238
280 01 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25196189
DIČ:  CZ25196189

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

E-mail: milan-marek@aneta.cz
E-mail: executive@aneta.cz
WWW: www.aneta.cz
E-shop: shop.aneta.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Milan Marek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.