• Detail firmy

Flemet - Miroslav FLEISNER

Základní popis

Prodáváme neželezné kovy, barevné kovy, měď, hliník, mosaz, bronz a ložiskové kovy. Plechy, pásy, dynamo pásy, dráty, trubky, tyče, měděné plechy, výpalky laserem, plasmou. Vykupuje kovový odpad. Zámečnická výroba, autodoprava. Modelové zařízení.

Adresa

Malý Bolevec 2021
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66352941

Výrobky, činnosti

Tvarové výpalky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 540 595
Mobil: +420 603 237 242
Fax: +420 377 540 595
E-mail: flemet@seznam.cz
WWW: www.barevnekovy.wz.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Fleisner - Majitel

Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

SCHWER FITTINGS, s.r.o.

Nabízíme nerezové fitinky, hadicové koncovky, nerezové kulové kohouty, klapky, nerezové teploměry, nerezové manometry, nerezové příruby, nerezové rychlospojky, nerezové šroubení se dvěma svěracími prstenci U2-lok, CLAMP, ECO šroubení, nerezová šroubení se zářezným prstencem, trubky, objímky, nerezové ventily - uzavírací, zpětné, jehlové.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.