• Detail firmy

Půdní byty Tomášek s.r.o.

Adresa

Holická 156/49 - Hodolany
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26872927
DIČ:  CZ26872927

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 587 436 224
Mobil: +420 739 030 560
E-mail: info@pudnibytytomasek.cz
WWW: www.pudnibytytomasek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Tomášek - Jednatel

Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.