• Detail firmy

G E R A, společnost s ručením omezeným

Základní popis

Provádíme montáže LPG a CNG, do automobilů. Používáme komponenty od firmy Elpigaz. Provádíme servis téměř všech italských a holandských značek. Např: Vialle, Eurogas, Koltec, Necam, Landi renzio. Provádíme výměny holandských nádrží a revize.

Adresa

Vážní 891
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48169315
DIČ:  CZ48169315

Výrobky, činnosti

Opravy motorových vozidel

alternativní pohon- kapalný plyn (LPG)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 544 524
Fax: +420 495 408 983
E-mail: info@gera.cz
WWW: www.gera.cz

Kontaktní osoba

Michal Jakeš - Jednatel

Další firmy v oboru

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.