• Detail firmy

QTHERM spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme vodoinstalatérské a topenářské práce i montáže, opravy a revize plynových zařízení.

Adresa

Brněnská 346
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18827489
DIČ:  CZ18827489

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn - montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 216 227
Fax: +420 547 216 227
E-mail: qtherm.sro@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohumír Konečný - Jednatel

Ing. Drahomír Skalník - Jednatel

Další firmy v oboru

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.