• Detail firmy

NIKAS COMPANY PLUS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní zemní práce stroji CAT, JCB - výkopy, základy, pasy, úpravy rovinných a svažitých terénů, přesun, bourací kladivo. Demolice domů, staveb a budov, drtíme a třídíme stavební suti. Stavební doprava

Adresa

Topolová 991
289 23 Milovice

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26170370

Výrobky, činnosti

kompletní zemní práce

Nabízíme kompletní zemní práce stroji CAT, JCB - výkopy, základy, pasy, úpravy rovinných a svažitých terénů, přesun, bourací kladivo. Demolice domů

Kontaktní osoba

Sergey Kalashnikov - Jednatel

Mobil: +420 724 930 056

Yanina Kalashnikova - Jednatel

Mobil: +420 608 177 046
E-mail: s-k@quick.cz
Další firmy v oboru

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.