• Detail firmy

TRUHLÁRNA CH + K s.r.o.

Základní popis

Pila - zpracování jehličnaté a listnaté kulatiny na řezivo. Vyrábíme dřevěné obaly, palety, bedny. Dodáváme krovy do délky hranolů 12,5 m. Stavební a truhlářské řezivo - trámy, prkna, latě, lišty, palubky, podlahovky.

Adresa

Vráž u Písku 36
398 32 Vráž u Písku

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25152629

Výrobky, činnosti

Dřevěné obaly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 283 103
Mobil: +420 602 131 349
Fax: +420 382 283 126
E-mail: akoliha@pilavraz.cz
WWW: www.pilavraz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Charvát - Majitel

Ing. Antonín Koliha - Majitel

Mobil: +420 603 445 410
Další firmy v oboru

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Miloš Janda

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce pro oblast Tábor a okolí. Zajišťujeme kompletní realizace střech, opravy krovů a veškeré práce v oboru tesařství, pokrývačství a klempířství.