• Detail firmy

STUDIO KERAMIKA s.r.o.

Základní popis

Výroba kunštátské keramiky s kombinací režného střepu a bílé glazury.Prodej zařízení a pomůcky k výrobě keramiky (čepele, očka, špachtle, glazury, b

Adresa

Františka Halase 34/1
679 72 Kunštát

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60716568
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej

▪zařízení a pomůcky k výrobě keramiky (čepele, očka, špachtle, glazury, barvítka, engoby, hlíny, ...)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 462 162
Mobil: +420 603 524 487
Fax: +420 516 462 162
E-mail: vaclavrampula@email.cz
WWW: www.studiokeramika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Rampula - Jednatel

Mobil: +420 608 968 423

Irena Rampulová

VLASTIMIL VLASÁK - Jednatel

Další firmy v oboru

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Polská společnost s 27 let zkušeností a exportuje do 40 zemí po celém světě. Nabízejí téměř 4000 obkladů a dekorací. Známý pro jeho mezinárodního designu a vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb podle Paradyž dobře se ocitnou v obou vnitřních soukromých a prestižní rezidenční projekty, kancelářích a veřejných budovách.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.