• Detail firmy

AGENTURA BERM s.r.o.

Základní popis

Provozujeme veřejné dražby nemovitostí. Nabízíme archivaci dokumentů, vedení daňové evidence, podvojného účetnictví, mzdové a personální poradenství .

Adresa

Volyňská 446
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25191292
DIČ:  CZ25191292

Výrobky, činnosti

Realitní činnost

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 490 922
Fax: +420 383 323 601
E-mail: berm@berm.cz
E-mail: jednatel@berm.cz
WWW: www.berm.cz

Kontaktní osoba

Pavel Polanka - Jednatel

Šárka Šilhanová - Generální ředitel

Telefon: +420 383 322 211
Další firmy v oboru

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.