• Detail firmy

SUPERCO s.r.o.

Základní popis

Vodorovné nebo svislé dopravní značení Retroreflexní žluté folie. Městský mobiliář. Loga společností. Dětská hřiště. parkovací stání

Adresa

Ke Statenicím 156
252 67 Tuchoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47547065

Výrobky, činnosti

Dopravní značení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 950 531
Fax: +420 220 950 531
E-mail: michal.toth@superco.cz
E-mail: superco@superco.cz
WWW: www.superco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Erich Schreiber - Jednatel

Telefon: +420 602 687 305
Další firmy v oboru

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.

NILINE - bezpečnostní značení podlah

Nabízíme bezpečnostní, podlahové a dopravní značení či povrchové úpravy podlah. Provádíme značení trvalé pomocí akrylátových nebo epoxidových barev či provizorní pomocí pásek.