• Detail firmy

W.A.T.C.H. CZ s.r.o.

Základní popis

Originální dárky Vám na přání označíme logem, originálním nápisem, zabalíme dle Vašeho přání či nápadu a zajistíme i jednotlivou distribuci.

Adresa

Durychova 101/66
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26172321
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  2
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dárkové předměty luxusní

vybrané dárky dodáme v požadovaném množství a termínu.označíme logem nebo originálním nápisem a originálně zabalíme.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 263 083
E-mail: info@watch.cz
WWW: www.watch.cz

Kontaktní osoba

Josef Neuman - Jednatel

Mobil: 777 064 788

Lenka Neumanová - Jednatel

Petr Marek

Mobil: +420 603 737 679
Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.