• Detail firmy

Klvaňa - nábytek spol. s r.o.

Základní popis

Služby bytových projektantů, kompletní realizace interiérů na klíč, výroba nábytku na míru - kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, vestavěné skříně a kanceláře. Dále zajišťujeme dodávku řemesel - malířské, zednické, podlahářské práce.

Adresa

Křenová 19
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27671143

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 213 934
Mobil: +420 777 840 398
E-mail: info@klvana-nabytek.cz
WWW: www.klvana-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Klvaňa - Jednatel

Ing. Milan Blumaier - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.