• Detail firmy

AL - PLAST s.r.o.

Základní popis

Nabízíme nadstandardní profil Veka - novinka zaoblený profil Platininum se skrytým kováním Inviso. Hliníková okna, dveře, zimní zahrady. Zaměření, prodej, kompletní montáž včetně příslušenství.

Adresa

Tanvaldská 1459
463 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25469568

Výrobky, činnosti

Stavební systém

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 133 999
Mobil: +420 602 433 428
Fax: +420 482 345 939
E-mail: al-plast@iol.cz
WWW: www.al-plast.cz

Kontaktní osoba

Jiří Černý - Jednatel

Další firmy v oboru

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Miroslav Groh - KOVO - mg

Věnujeme se zámečnictví a kovovýrobě. Naše společnost pomáhá s různými druhy prací větším firmám. Zajišťujeme zakázkovou výrobu brán, branek, vrat, mříží, plotových dílců aj. Zajistíme montážní, servisní a údržbové práce.