• Detail firmy

Svátek - Štěpánek

Základní popis

Nová výstavba a rekonstrukce koupelen, bytová jádra, podkroví, tesařství, sádrokartony, zednické a obkladačské práce. Provádíme instalaci vody, elektro, topení, plyn, malby a nátěry. Služby ve stavebnictví a řemeslech, správa a údržba nemovitostí

Adresa

Heřmánková 855/11
620 00 Brno - Holásky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68111444
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby, rekonstrukce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 877 880
Mobil: +420 603 251 093
Fax: +420 548 531 150
E-mail: svatekmilan@volny.cz
WWW: www.svatek.me.cz

Kontaktní osoba

Milan Svátek - Jednatel

Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.