• Detail firmy

ALPHATEC CZ s.r.o.

Základní popis

Firemní zastoupení výrobce tepelných čerpadel a větracích jednotek SIEMENS, solární vakuové kolektory SCHOTT, elektrické topné kabely a rohože TERMOKABEL, elektrické vytápění a ohřívače vody SIEMENS.

Adresa

Republiky nám. 15
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26920085
DIČ:  CZ26920085

Výrobky, činnosti

Kanalizace, čistírny odpadních vod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 214 003
Fax: +420 545 216 151
E-mail: info@alphatec.cz
WWW: www.alphatec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Poláček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.