• Detail firmy

Martin Moc - Mabemo

Základní popis

Stavební činnost, rekonstrukce, výstavba ve stavebnictví. Specializace - obklady, dlažby, sádrokartonářské práce, rekonstrukce koupelen a další stavební práce.

Adresa

Štursova 2620
470 06 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49865684
DIČ:  CZ7210280957

Výrobky, činnosti

Zednické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 682 081
E-mail: mabemo@mabemo.cz
WWW: www.mabemo.cz

Kontaktní osoba

Martin Moc - Majitel

Mobil: +420 608 776 690
E-mail: info@mabemo.cz
Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.