• Detail firmy

ADONI J.S. s.r.o.

Základní popis

Návrhy interiérů a nábytku. Firma ADONI J.S. s.r.o. se zabývá realizací koupelen, prodejem obkladů a dlažeb našich i zahraničních výrobců, prodejem zařizovacích předmětů a také rekonstrukcí bytového jádra.

Adresa

Holická 31/687
770 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25906321

Výrobky, činnosti

Firma ADONI J.S. s.r.o. se zabývá realizací

koupelen, prodejem obkladů a dlažeb našich i zahraničních výrobců, prodejem zařizovacích předmětů a také rekonstrukcí bytového jádra.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 242 033
Telefon: +420 585 242 288
Mobil: +420 737 260 505
E-mail: adoni@adoni.cz
WWW: www.adoni.cz

Kontaktní osoba

Jarmil Šebík - Majitel

Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

BILL, s. r. o.

Výroba obalů z lepenky, kartonů i kartonplastů. Poskytujeme vakuové lisování, tvarování plastů, kryty točitých částí strojů