• Detail firmy

SPOLEČNOST ACERA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem výrobních a skladovacích prostor včetně parkovacích míst. Možnost vjezdu kamiónů!

Adresa

Hejnická 747
463 61 Raspenava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25413881

Výrobky, činnosti

Velkoobchod potravin

potraviny, zelenina, ovoce, nápoje a tabákové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 319 028
Mobil: +420 604 207 763
Fax: +420 482 319 028
E-mail: malinsky.m@seznam.cz
WWW: www.spolecnostacera.euroregin.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Malinský - Majitel

Další firmy v oboru

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.