• Detail firmy

A.A.T. spol. s r.o.

Základní popis

Poskytování auditorských, účetních a znaleckých služeb a daňového poradenství. Nabídka patentového poradenství.

Adresa

Za Zámečkem 744/11
158 00 Praha 5 - Jinonice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63981734

Výrobky, činnosti

Auditorské služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 888 252
Mobil: +420 777 328 385

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Bartoš - Jednatel

E-mail: zdenek.bartos@aataudit.cz
WWW: www.aataudit.cz

Ing. Ilja Šimon - Jednatel

Ing. Jitka Jarešová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.