• Detail firmy

Ing. Bohumil GAISLER

Adresa

Sokolská 3337
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12297755
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Projekční technika

- tabule, LCD projektory, dia projektory, promítací plátna, zatemnění...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 433 474
Mobil: +420 602 554 012
Fax: +420 577 433 474
E-mail: gaisler@gaisler.zlin.cz
WWW: www.gaisler.zlin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohumil Gaisler

Další firmy v oboru

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.