• Detail firmy

VLADIMÍR KOS - STAVEBNÍ STROJE

Adresa

U Trati 12
360 04 Karlovy Vary - Bohatice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63525151
DIČ:  CZ451119046
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  12000000

Výrobky, činnosti

Žebříky

Axial, Krause, Zarges

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 224 762
Mobil: +420 603 446 027
E-mail: office@koskv.cz
WWW: www.koskv.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kos

Další firmy v oboru

Výtahy Filipčík

Naše společnost nabízí dodávku, montáž, servis a revize výtahů. Dodáváme nové výtahy všech značek s konečnou povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Provádíme částečné i kompletní renovace. Vhodné pro modernizace výtahů staršího data. Ke každému výtahu poskytujeme záruční servis. Individuálně sjednáváme i pozáruční servis. Servis a revize výtahů provádíme i u výtahů dodaných jiným dodavatelem.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.