• Detail firmy

Knürr s.r.o.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ - Jaroslav Bronec

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme dřevěné schody, ploty, vrata. Nabízíme rovněž výrobu nábytku z masivu. Náš sortiment zahrnuje i dřevěná okna, dřevěné dveře, obložky či pergoly. Součástí poskytovaných služeb jsou i 3D návrhy. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Josef Červenka

Vyrábíme nábytek a bytové doplňky vlastního designu převážně z masivního dřeva. Jsme schopni dodat návrhy jednotlivých prvků i celých interiérů ve 3D a následně také celé realizovat. Pro výrobu používáme masivní dřevo (borovici, buk, dub, jasan), třívrstvé masivní desky (biodesky), laťovky, dýhované dřevotřískové desky. Nabízíme také zahradní nábytek z tepelně upravené (THERMOWOOD) borovice.

Dream-Tec s.r.o.

Zabýváme se projekcí a výrobou průmyslového a veřejného osvětlení. V nabídce máme indukční a LED svítidla, která jsou vhodná pro výrobní haly, dílny, sklady, parkoviště, chodníky, parky, hřiště a jiná veřejná prostranství.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.