• Detail firmy

Knürr s.r.o.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

ROUBENKY A SRUBY - Robert Malý

Provádíme tradiční umělecko-řemeslné zpracování dřeva. Stavíme roubenky, sruby, ručně tesané či hoblované konstrukce. Vyrábíme repliky historických trámů. Věnujeme se pořádání řemeslných tesařských kurzů, roubenkářských kurzů.

TRUHLÁŘSTVÍ SOBĚSLAV

Zabýváme se zakázkovou výrobou dřevěných schodů, vchodových i interiérových dveří a také selských vrat. Dle požadavků zákazníka vyrobíme bytový nábytek na míru. Realizujeme dřevostavby: pergoly, zahradní domky, garážová stání apod.

Josef Červenka

Vyrábíme nábytek a bytové doplňky vlastního designu převážně z masivního dřeva. Jsme schopni dodat návrhy jednotlivých prvků i celých interiérů ve 3D a následně také celé realizovat. Pro výrobu používáme masivní dřevo (borovici, buk, dub, jasan), třívrstvé masivní desky (biodesky), laťovky, dýhované dřevotřískové desky. Nabízíme také zahradní nábytek z tepelně upravené (THERMOWOOD) borovice.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

JaS - Brno


Se společností ABC Českého Hospodářství a.s. jsem začal spolupracovat teprve v prosinci roku 2012 a již teď se zlepšilo zviditelnění mé firmy na internetu.

Ing. Lubomír Sutter
majitel

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.