• Detail firmy

Knürr s.r.o.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

NÁBYTEK KLOKOTY TÁBOR

Prodej nábytku Tábor Klokoty. Nábytek Tábor Klokoty se zabývá zakázkovou výrobou a prodejem kvalitního českého nábytku. Dodáváme obývací stěny, skříně, sedací soupravy, dětské a studentské pokoje, ložnice, matrace, kuchyňské linky a kancelářský nábytek na míru dle požadavků zákazníka.

Interier DESIGN - Iveta Hlásková

Návrhy bytových a komerčních interiérů, design interiérů, včetně realizace. Rekonstrukce panelových bytů, návrhy kuchyní na míru od truhláře nebo spolupráce s kuchyňským studiem, návrh a realizace vzorových bytů pro developerské firmy. Home Staging - úprava nemovitosti před prodejem, pronájmem. Dekorace bytů, domů, firemních večírků, akcí, svateb. Prodej dekorací na stěny - barvy OIKOS, tapety.

TRUHLÁŘSTVÍ Adam Vrátný

Truhlářství Třeboň Adam Vrátný nabízí zakázkovou výrobu nábytku z lamina, ale především z masivu. Vyrábíme kuchyňské linky, jídelní stoly, ložnice, postele z masivu, manželské postele, palandy, vestavěné skříně, komody a další. Vyrábíme masivní celodřevěný nábytek z dubu, buku, smrku, borovice a materiálu HAVEA. Samozřejmostí jsou návrhy nábytku ve 3D.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

Pack Shop, Model Obaly a.s.
Pravidelně se k nám dostávají poptávky z našeho oboru, na které se snažíme reagovat co nejrychleji, tak aby naše nabídka byla pokud možno u zákazníka do druhého dne od umístění požadavku na tržiště.

Vladan Novák
vedoucí Pack Shopu Opava

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.