• Detail firmy

Knürr s.r.o.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

ACOND a.s.

Zabýváme se výrobou a montáží klimatizací a tepelných čerpadel ACOND. Nabízíme návrh a dodávky podlahového topení, klimatizačních systémů a techniky, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. Specializujeme se na pokládku podlahového topení.

ROUBENKY A SRUBY - Robert Malý

Provádíme tradiční umělecko-řemeslné zpracování dřeva. Stavíme roubenky, sruby, ručně tesané či hoblované konstrukce. Vyrábíme repliky historických trámů. Věnujeme se pořádání řemeslných tesařských kurzů, roubenkářských kurzů.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

WOIT s.r.o.


Se společností ABC Českého Hospodářství jsme začali spolupracovat teprve v říjnu roku 2012 a již teď máme nejednoho lukrativního zákazníka, který využívá nejen nákupu našeho zboží, ale hlavně celou řadu služeb, které poskytujeme.

Jan Heller
Majitel

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.