• Detail firmy

Knürr s.r.o.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

Truhlářství Vítězslav Hořejš

Nabízíme truhlářské a tesařské služby. Vyrábíme nábytek a dveře z masivu, kuchyně a schodiště. Zabýváme se také stavebním truhlářstvím, výrobou plotů a nábytkem do restaurací. Naší další činností jsou povrchové úpravy masivu.

OTAVA, výrobní družstvo

Výroba kabelových svazků, výroba bovdenů, navíjení cívek, montáže a předmontáže elektrotechnických a elektronických součástí, drobné montážní a kompletační práce kovo, dřevo, plasty, balící práce, lepení krabiček, kooperační práce, šití na zakázku.

Clima Bohemia, s.r.o.

Zajišťujeme dodávku kvalitních tepelných čerpadel, solárních systémů a klimatizací. Dodáváme podlahové vytápění, radiátorové, stěnové, stropní a další druhy vytápění. Pro naše klienty zajišťujeme sezónní akce na úsporné vytápění. Provádíme servis a montáž tepelných čerpadel, solárních panelů, kotlů v jižních Čechách. Kompletní informace o nás a našich službách naleznete na našich www stránkách.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.