• Detail firmy

Knürr s.r.o.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

ECO AIR s.r.o.

Provozujeme velkoobchod se vzduchotechnikou a tepelnými čerpadly. Zajišťujeme prodej, montáž i servis klimatizací a větracích jednotek, rekuperací i digestoří, dále tepelných čerpadel či ventilátorů. Dodáváme nejenom průmyslové ventilátory, ale i střešní nebo malé nástěnné ventilátory.

Truhlářství P+J

Nabídka truhlářských prací. Výroba a montáže oken, dveří, nábytku, pergol, podlah. Realizace obkladů, podlah, výroba na zakázku. Vše vyrábíme s velkou precizností a zaručujeme kvalitně odvedenou práci. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

ACOND a.s.

Zabýváme se výrobou a montáží klimatizací a tepelných čerpadel ACOND. Nabízíme návrh a dodávky podlahového topení, klimatizačních systémů a techniky, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. Specializujeme se na pokládku podlahového topení.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

AUTODOPRAVA MATĚJKA - EKO, s.r.o.
Během krátké doby, pomohlo ABC naší firmě rozšířit zákaznickou základnu a především pomocí našich nabídek a poptávek oslovovat firmy, které projevují zájem o námi nabízené či poptávané služby nebo zboží.

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.