• Detail firmy

F&S MAGNET s.r.o.

Základní popis

Dodáváme magnety a magnetické systémy, zdroje k magnetům, odmagnetovače, vakuové manipulátory, magnetické vrtačky, závitořezy. Prodáváme jeřáby, traverzy, vázací prostředky. Provádíme, opravy, revize a testování břemenových magnetů.

Adresa

Velká Dlážka 527/6
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26863308

Výrobky, činnosti

Magnetické systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 646 400
Fax: +420 581 225 047
E-mail: dfutak@medialine.cz
WWW: www.fsmagnet.cz

Kontaktní osoba

Dušan Futák - Majitel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ELPOSYS, s.r.o.

Hlavní náplní je EPS pro budovy a kolejová vozidla. Dále vývoj a výroba dveřního systému čistých prostor. Vlastníme certifikát Prověřená společnost.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.