• Detail firmy

PRO-FILTR Brno, s.r.o.

Základní popis

Instalace brousícího robota CLANSMAN DYNAMICS, pracovní buňky a odprašovacího systému.Filtrační zařízení s pulzní regenerací tlakovým vzduchem.

Adresa

Jihlavská 320/2
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25310089

Výrobky, činnosti

Průmyslová filtrace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 227 004
Mobil: +420 606 437 179
E-mail: profiltr@profiltr.cz
WWW: www.profiltr.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kala - Jednatel

Další firmy v oboru

IRMANN CS, spol. s. r. o.

Úprava a čištění vody, vzduchu, povrchu těles pomocí UV záření. Vyrábíme zařízení pro úpravu vody, UV lampy, UV reaktory Desuva. Dezinfekce vody pitné, bazénové, užitkové, odpadní, demi(PW), teplé. UV desinfekce lahví (sklo i PET), uzávěrů a folií.

WEVODA s.r.o.

Nabízíme TOP technologie pro úpravu vody od předních světových výrobců a značek. Nejnovější technologie ze zemí, kde se rodí trendy a standardy ve spolupráci s celosvětově působícími organizacemi. Produkty od výrobců, kteří budují značku na vývoji a inovacích. Naše výrobky a využité technologie jsou navrženy v harmonii s přírodou a se zdravím lidí.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.