• Detail firmy

Ambient interier s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti realizací interiérů dle návrhů architekta. Zaměřujeme se na kanceláře, komerční budovy, byty a rodinné domy. Dále

Adresa

Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25314815

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 768 396
Fax: +420 532 291 171
E-mail: harvanek@ambient-interier.cz
E-mail: ambient@ambient-interier.cz
WWW: www.ambient-interier.cz

Kontaktní osoba

Jana Kiliánová - Jednatel

David Harvánek - Jednatel

Telefon: 545 211 276
Mobil: 603 478 944
E-mail: harvanek@ambient-interier.cz

David Harvánek - Jednatel

Další firmy v oboru

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.