• Detail firmy

Ing. Eva Brychtová

Základní popis

Dodáváme pracovní ochranné oděvy, oblečení, zástěry kuchařské, číšnické a kombinézy. Vyrábíme oblečení pro zdravotnictví, lékaře a zdravotní sestry.

Adresa

Smetanova 441
534 01 Holice v Čechách

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67433332

Výrobky, činnosti

Zdravotnické oděvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 682 086
Mobil: +420 737 352 016
Fax: +420 466 682 086
E-mail: brychtova.eva@tiscali.cz
WWW: www.pracovni-odevy-eva.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eva Brychtová - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.