• Detail firmy

HAMEX s.r.o.

Základní popis

Firma HAMEX s.r.o. vznikla v roce 2004 a to z firmy s 15-ti letou tradici. Sídlí ve Staré Pace. Hlavní činností firmy je výroba strojních součástí, výroba strojů a zařízení dle přání zákazníka a servis silničních zařízení.

Adresa

Revoluční 46
507 91 Stará Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26002973
DIČ:  CZ 26002973
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba garážových a domovních systémů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 539 209
Mobil: +420 603 510 230
Fax: +420 493 539 209
E-mail: info@hamex.cz
WWW: www.hamex.cz

Kontaktní osoba

Hynek Hajzler

Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.